Sultanbet Para Yatırma

Mayıs 16, 2020 Posted in Sultanbet Giriş by Yorum yapılmamış

Sultanbet Para Yatırma işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir.  Sitenin para yatırma işlemi güvenilir olduğu gibi aynı zamanda hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Sitenin para yatırma işlemi arkasından üyelerine bonus verdiği bilinmektedir. Her yapılan yatırımın arkasından cazip bonus seçenekleri sizlere sunulur.

Yatırım yöntemleri ve limitleri çeşitlidir. Hesap soğutma yöntemi kullanılarak para aktarımı sırasında olabilecek olumsuzlukların önüne geçilmiş olur. Finansal işler Sultanbet garantisi ile bu güne kadar her hangi bir şekilde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş ve gerek üyeler gerek sitenin sorun yaşamaması sağlanmıştır.

Sultanbet Para yatırma yöntemlerini ve çekim detaylarını sizler için araştırdık.

 

Sultanbet Para Yatırma Ortak Kurallar

 

Site içerisinde tüm para yatırma yöntemleri seçenekleri için ortak kurallar belirlenmiştir. Siteye genel olarak yatırım yapılacak olan minimum tutar olarak 100 TL belirlenmiştir. Özel yatırım metotları haricinde siteye 12 Bin TL gibi bir miktarın tek seferde yatırılmasına müsaade edilmektedir. Yapılan her yatırıma sitenin verilmiş olduğu cazip bonuslar bulunmaktadır.

Sitede onlarca farklı seçenek ile para yatırma işlemi yapılabilmektedir. Bunlar arasında kendi hesap numaranıza para aktarma işlemi de dahildir. Sitenin tüm yöntemleri ile gün içerisinde yatırım sınırlaması bulunmamaktadır. Belirtilen limitler ile istenilen miktarda yatırım yapılabilir. Sitenin hesap bilgilerinin tam ve anlaşılır bir şekilde alınması ile birlikte yatırıma geçilmesi uygun olacaktır. Her hangi bir sorun bulunması durumunda canlı destek üzerinden destek alınmasında fayda vardır.

 

Sultanbet  Yatırma Seçenekleri ve Limitleri

 

Jet Kripto Para yatırma;

Sanal para ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit bulunmamaktadır. Üyeler istedikleri kadar para yatırma işlemini bu yöntemi kullanarak yapabilmektedir. İşlem süresi olarak 1 saat ön görülmektedir.

 

Anında Havale;

Anında ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 12 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi birkaç dakika olarak bilinmektedir.

 

Jeton Cüzdan;

Jeton Cüzdan ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 10 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 15 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi birkaç dakika olarak bilinmektedir.

 

Papara;

Papara ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 20 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi anında olarak bilinmektedir.

 

Anında QR;

Anında QR ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 50 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 4 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi birkaç dakika olarak bilinmektedir.

 

Visa Vip;

Visa Vip ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 35 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 3 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi birkaç dakika olarak bilinmektedir.  Bu yöntemin kullanılması ile birlikte sitenin ek güvenlik önlemleri almasına ihtiyaç olabilir. Böyle bir durumda üyelerden ek belgeler talep edilebilmektedir.

 

Cepbank;

Cepbank ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 50 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 1000 TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi birkaç dakika olarak bilinmektedir. Gün içerisinde bu yöntemin kullanılması ile 3 kere para yatırma işlemi yapılabilmektedir. 24 saat dışında limit yeniden güncellenmektedir.

 

Ecopayz;

Ecopayz ile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 20 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi birkaç dakika olarak bilinmektedir.  Yöntemin kullanılması ile birlikte aracı firma tarafından bir miktar kesinti olmaktadır. bu kesinti site tarafından karşılanmaktadır.

 

Jetoncart;

Jetoncartile sitede yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Yöntemin güvenilir sebebiyle oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Tek seferde yöntemin kullanılması ile birlikte yapılabilecek yatırım miktarı 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım yönteminde üst limit 20 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler çerçevesinde istenilen miktarda yatırım yapılabilmektedir. Yatırım süresi birkaç dakika olarak bilinmektedir.  Ön ödemeli bir yatırım şeklidir bir miktar kesinti olabilmektedir. Site bu kesintiyi vermiş olduğu bonus ile telafi etmeye çalışmaktadır.

 

Sitede bulunmakta olan yatırım yöntemleri her geçen gün değişiklik  göstermektedir. Güvenlik önlemleri çerçevesinde  sitenin yatırım limitlerinde değişiklik olabilir. Aynı şekilde belirtilen yatırım yöntemlerde de farklılıklar görülebilir. Bu hususlara son derece dikkat edilerek para  yatırıma işleminin yapılması icap etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Tagged with:

Yorum yapın

Sultanbet - Sultanbet Giriş